KONTAKT

  Tel. 722 02 17 77
 
 Kalkulačka měn
Košík:5 ks
cena:1 825.00 Kč

Jak spát s kudrnatými vlasy

  • Přidáno: 24.06.2019   |   644 čtení / zobrazení(na fotu hedvábný polštář z www.lovesilk.cz)

I přes noc je dobré vaše vlasy chránit. I během spánku totiž můžete ovlivnit zdraví vašich vlasů a také to, jak budou ráno vypadat. Pokud necháváte vlasy rozpuštěné a spíte na bavlněném polštáři, moc toho pro ně neděláte. Vlasy se lámou, poškozuje se jejich struktura třením o polštář a navíc bavlna přirozeně pohlcuje vlhkost (což platí i pro pleť, proto se často ráno cítíme jako sušenky). Nemůžete se pak divit, že krásné vlnky z předchozího dne jsou ty tam. 
Možností jak se nejlépe starat o vlasy přes noc je víc.

Nejjednodušší a nejvíce používaný je tzv. p
ineapple neboli ananas, což je sepnutí vlasů (látkovou, nejlépe saténovou gumičkou) na vrchu hlavy do takové klasické "palmičky". Pokud přidáte saténový/hedvábný povlak na polštář, dopřejete svým vlasům ideální podmínky! Hedvábí je ke kudrnám (a k pleti) velmi šetrné, nepohlcuje kosmetické produkty a nevysušuje. Vlasy se rovněž při spánku na hedvábném polštáři necuchají ani neelektrizují. Sama na takovém polštáři spím a neměnila bych! Ranní zacuchané dredy už v podstatě neznám! Pokud chcete mít jistotu kvality a pravého hedvábí kupte povlak na https://www.lovesilk.cz/ . Mají velký výběr barev a opravdu kvalitní hedvábí s tradicí.

Další možností je spaní v saténovém šátku (pozor na materiál, často je jako satén uváděn i polyester).  A poslední možností je multifunkční šátek. Jednoduše ho natáhnete, nahoře uděláte uzlík a ráno po sundání najdete své vlasy v původním stavu. Bohužel teď v létě se tyto dvě možnosti moc praktikovat nedají :)

 

    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    přidat komentář